Мельник Владимир Алексеевич

  Офтальмолог
  Стаж 19 лет  •  Высшая категория, Главный врач, Кандидат медицинских наук
  Визиобуд-Плюс
  Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17
  до 20:00

  Образование:

  • В 2000 году закончил национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца.
  • 2000 — 2004 гг. обучение в интернатуре и ординатуре на базе национального медицинского университета им. А.А. Богомольца.
  Участие в ассоциациях:
  • Член Европейской ассоциации катарактальных и рефракционных хирургов
  • Член Американской ассоциации катарактальных и рефракционных хирургов
  • Член Украинской ассоциации офофтальмологов
  • Член Украинской ассоциации офтальмологов, которые занимаются хирургической практикой.

  Отзывы13

  Надсучасна клініка, я якій працюють справжні професіонали своєї справи. Починаючи від молодшого медичного персоналу і до... директора - всі уважні, турботливі, доброзичливі. Хочеться щиро подякувати всьому колективу клініки за таке ставлення до пацієнтів.
  Хочу висловити подяку працівникам клініки «Візіобуд-Плюс» за їхнє чуйне ставлення до пацієнтів, надзвичайний професіонал...ізм та просто людяність. Це суперова клініка з надсучасним обладнанням та високо кваліфікованим персоналом. А особливо хочеться висловити подяку керманичу клініки Мельнику Володимиру Олексійовичу. Це дійсно лікар від Бога! Якби не він, то не знаю, чи бачила б я сьогодні взагалі. Побільше Вам вдячних клієнтів та нових здобутків. Не зупиняйтесь на досягнутому і міцнющого Вам здоров‘я!
  Обстежуємося всією родиною у ВІЗІОБУД. На жаль донька і свекруха мають проблеми з зором. У доньки далекозорий астигматиз...м, в свекрухи проблеми з сітківкою на фоні цукрового діабету. Проходили і апаратне лікування, і інфекції. Все професійно, чітко, на вищому рівні. Дуже подобаеться, що е повний спектр обстежень і послуг- все можна отримати в одному місці. Підбирали окуляри- широчезний вибір оправ і лінз. Однозначно рекомендуємо!!!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото
  Нажимая кнопку «Написать отзыв», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных.
  Этот сайт использует cookies
  Понятно