Запропонувати виправлення

  Маркович Марина Павлівна

  Стоматолог-терапевт
  Стаж 5 года

  Запись

  Люмі-Дент
  Киев, пр-т Героїв Сталінграда, 24-А
  до 21:00
  Люмі-Дент
  Киев, вул. Анни Ахматової, 14-А
  до 21:00

  Инфо

  Спеціалізація:

  • Лікування карієсу та його ускладнень
  • Лікування пульпіту і періодонтиту
  • Ультразвукова чистка зубів
  • Реставрація зубів
  • Лікування та пломбування каналів
  • Лікування під мікроскопом

  Освіта:

  • Закінчила Полтавський державний медичний університет
  • Інтернатура на базі Дніпровського державного медичного університету
  • Спеціалізація на базі Національного медичного університету ім. Богомольця

  Курси, підвищення кваліфікації:

  • 2024 р. — «Практичні нюанси перелікування»
  • 2023 р. — «Пряма реставрація бокової групи зубів»
  • 2023 р. — «Дентальна фотографія»
  • 2023 р. — «Мікроендодонтія. Повторне ендодонтичне втручання з операційним мікроскопом»
  • 2022 р. — «Первинне ендодонтичне лікування»
  • 2021 р. — «Пряма реставрація фронтальної групи зубів»
  • 2021 р. — «ІІІ конференція асоціації студентів-стоматологів Одеси»
  Сертифікати
  Приклади робіт

  Отзывы3

  Лікую завжди мої зуби на Оболоні в клініці Lumi Dent , дуже задоволена ☺️ Маркович Марина Павлівна робить свою справу ду...же якісно і без болю , раджу далі
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Маркович Марини Павлівни. Марина Павлівна - справді досвідчений і уважний лікар з великим досвідом, яка любить свою роботу. В основі діяльності наших клінік лежать любов до своєї справи і бажання допомогти пацієнтам. Велика увага приділяється професіоналізму наших фахівців. Наші лікарі йдуть в ногу з часом, постійно навчаються, їздять на конференції, використовують найсучасніші методики лікування, мають середній стаж роботи не менше 8 років. Усі маніпуляції, у тому числі пломбування зубів у стоматологічній клініці проводяться з використанням новітньої системи знеболювання - комп'ютерної анестезії STA. Процедура забезпечує місцеве знеболювання та комфортне проведення лікування. Крім того, сам процес знеболювання зовсім не відчутний. Так, ми працюємо кожного дня для Вас. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Був приємно вражений на прийомі в клініці Люмідент на оболоні, лікар Маркович Марина оперативно та швидко зробила пломбу..., анестезія взагалі шикарна, безболісна. Рекомендую всім.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Маркович Марини Павлівни. Марина Павлівна - уважний лікар з великим досвідом, яка любить свою роботу. Пломбування зубів є найбільш поширеною послугою в стоматології. Якість пломби безпосередньо залежить від кваліфікації лікаря, якості і матеріалу самої пломби. Після прийому наші лікарі дають рекомендації щодо догляду за порожниною рота. Ми використовуємо при всіх маніпуляціях унікальне комп'ютерне знеболення STA без шприца. При цьому сам процес знеболювання зовсім не відчутний. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми дбаємо про Ваше комфортне перебування. Будемо раді бачити Вас знов у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Дякую чудовому лікарю Маркович Марині за швидку та професійну допомогу. Клініка зручно розташована, обладнання в кабінет...і сучасне, адміністратори привітні.
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за хороший відгук на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також нашого стоматол...ога-терапевта Маркович Марині Павлівни. Марина Павлівна - уважний лікар з великим досвідом, яка любить свою роботу. Наші фахівці на прийомі підбирають оптимальний план лікування в кожному індивідуальному випадку, і докладно пояснюють подальшу його тактику. Кожен етап оговорюється окремо, щоб найбільш комфортно проходило все лікування в цілому. Проведення якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Ми використовуємо при всіх маніпуляціях унікальне комп'ютерне знеболення STA без шприца. При цьому сам процес знеболювання зовсім не відчутний. Колектив мережі наших клінік завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми дбаємо про Ваше комфортне перебування. Будемо раді бачити Вас знов у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото

  Запись

  Люмі-Дент
  Киев, пр-т Героїв Сталінграда, 24-А
  до 21:00
  Люмі-Дент
  Киев, вул. Анни Ахматової, 14-А
  до 21:00

  Другие специалисты

  Гразіон

  Мар'яна Василівна

  Стаж 10 года

  Стоматолог-терапевт

  Дудко

  Тетяна Віталіївна

  Стаж 16 годаГлавный врач

  Стоматолог-терапевт

  Горбецький

  Артем Васильович

  Стаж 5 года

  Стоматолог-терапевт

  Дульнєв

  Кирило В'ячеславович

  Стаж 7 года

  Стоматолог-терапевт

  Біланенко

  Дмитро Ігорович

  Стаж 5 года

  Стоматолог-терапевт

  Суліма

  Дмитро Олександрович

  Стаж 8 года

  Стоматолог-терапевт

  Скорбатюк

  Антон Олександрович

  Стаж 6 года

  Стоматолог-терапевт

  Этот сайт использует cookies
  Понятно