Шаповалова Ирина Владимировна

  Стоматолог-терапевт
  Стаж 14 лет

  Запись

  Люмі-Дент
  Киев, вул. Анни Ахматової, 14-А
  до 21:00

  Инфо

  Действительный член Ассоциации стоматологов Украины.

  Профессиональные навыки:

  • Диагностика и лечение всех видов кариеса и его осложнений;
  • Проведение рационального обезболивания;
  • Эндодонтическое лечение (лечение пульпитов и периодонтитов);
  • Стерилизация и лечение корневых каналов, кариозных полостей перед пломбированием с помощью генератора озона «Ozonymed»;
  • Депофорез непроходимых корневых каналов;
  • Ручная и машинная обработка корневых каналов, использует технику трехмерной горячей обтурации при помощи обтурационных систем;
  • Работа с дентальным микроскопом;
  • Работа с коффердамом;
  • Профессиональная гигиена полости рта ультразвуковым методом, системой AirFlow;
  • Эстетические реставрации всех групп зубов фотополимерными композиционными материалами;
  • Герметизация фиссур;
  • Временное восстановление зубного ряда адгезивными мостовидными протезами;
  • Шинирование зубов;
  • Отбеливание зубов современными методиками;
  • Скейлинг ручным инструментарием;
  • Подготовка полости рта к протезированию.

  Образование:

  • В 2009 году закончила Украинскую медицинскую стоматологическую академию г. Полтава;
  • 2011 г. — Прошла интернатуру в академии последипломного образования имени П.Л. Шупика;
  • 2014 г. — Защитила квалификационную категорию по специальности «Стоматология».

  Участие в семинарах и курсах:

  • 2018
   — «MICROSCOPIC ENDO», Dr. Andriy Polovinshchykov, Vinnytsia;
   — «Художня реставрація зубів», Вадим Загородний, г. Винница;
   — «Комплексне навчання по ортопедичних та хірургічних рішеннях Straumann», г. Киев;
   — «MICROSCOPIC ENDO level 2», Dr. Andriy Polovinshchykov, Vinnytsia;
   — «Endo Micro Surgery», Andriy Polovinshchykov, Vinnytsia;
  • 2017
   — Сертификат «Прямое восстановление жевательной группы зубов», г. Киев;
   — Сертификат «Диагностика и первичное лечение заболеваний пародонта», г. Киев;
  • 2015
   — Диплом «Современные стратегии профилактики и лечения стоматологических заболеваний: мировой опыт и перспективы развития»;
  • 2014
   — Защитила квалификационную категорию по специальности «Стоматология»;
  • 2012
   — Диплом «Современные технологии лечения и профилактики в практической стоматологии»;
  • 2011
   — Прошла интернатуру в академии последипломного образования имени П.Л.Шупика;
  • 2009
   — Участие в третьем Пан-Европейском стоматологическом конгрессе.

  Примеры работ

   
   
   

  Сертификаты

   
   
   

  Отзывы5

  Моя дяка лікарю Шаповаловій Ірині Володимирівні. Вона зробила для мене дуже гарну реставрацію і запломбувала зуб. Було н...е боляче і дуже швидко. Супер!
  Администрация "Люми-Дент"
  Добрий день. Дякуємо Вам за написання хорошого відгуку на адресу мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», а також ...нашого стоматолога-терапевта Шаповалової Ірини Володимирівни. Дійсно, Ірина Володимирівна - справжній професіонал своєї справи, яка з високою відповідальністю й акуратністю виконує свою роботу, комфортно й безболісно для пацієнта. Наші стоматологи завжди уважно ставляться до проблем кожного пацієнта, враховують всі вимоги та побажання до лікування. Відразу ж на першому прийомі лікарі підбирають для кожного пацієнта індивідуальний план лікування, ставлячись до кожного питання з великою увагою, адже Ваша здорова усмішка - найкраща нагорода для нас. Проведення якісного лікування неможливо без використання новітніх технологій, ми впроваджуємо в роботу всі останні досягнення сучасної стоматології, а також обладнання провідних світових виробників. Усі маніпуляції, зокрема пломбування зубів, у стоматологічній клініці проводяться з використанням новітньої системи знеболювання - комп'ютерної анестезії STA. Процедура забезпечує місцеве знеболювання та комфортне проведення лікування. Крім того, сам процес знеболювання зовсім не відчутний. Ми прагнемо до бездоганного сервісу і результату роботи. Усі наші дії спрямовані на те, щоб пацієнти отримували найвищий рівень лікування, адже для нас важливий кожен пацієнт. Ми дуже раді, що Ви звернулися саме до нас, а ми, своєю чергою, виправдали Ваші очікування. Будемо раді бачити Вас знову в відділеннях мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Нещодавно звернувся в стоматологічну клініку Люмі-Дент (на Позняках), тому хочу поділитися своїм враженням після візиту.... Це не просто клініка стоматоллогії, я би сказав що це медичний центр стоматології. Надсучасне обладнання яке я побачив, вразило мене. Лікар терапевт Шаповалова Ірина, виявилася дійсно висококваліфікованим спеціалістом, яка надзвичайно уважно підійшла до моєі проблеми, відразу завоювала мою довіру. Із задоволенням та спокійною душею, продовжую лікування зубів тут, і впевненний на 100% в чудовому результаті!
  Адміністрація "Люмі-Дент"
  Доброго дня, пане Антоне. Дякуємо Вам за приємний відгук на адресу відділення мережі стоматологічних клінік «Люмі-Ден...т» та стоматолога-терапевта Шаповалової Ірини Володимирівни. Дійсно, Ірина Володимирівна, справжній професіонал своєї справи, який з високою відповідальністю і акуратністю виконує свою роботу, якісно і безболісно для пацієнта. Всі наші лікарі щиро люблять свою роботу, вкладаючи в неї частинку своєї душі і серця, завжди відносяться до проблем кожного пацієнта з особливим розумінням і прислухаються до кожного прохання. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили роботу наших фахівців та всього персоналу, адже, дійсно, ми намагаємося робити все на найвищому рівні і максимально приділити увагу кожному відвідувачу. Колектив мережі клінік «Люмі-Дент», завжди відкритий і доброзичливий до наших пацієнтів, тому Ви ніколи не зустрінете байдужості, адже ми піклуємося про Ваше комфортне перебування. Професіоналізм наших лікарів і те, що у мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» використовуються інноваційні методики, обладнання та високоякісні матеріали, забезпечують естетичне і природне відновлення зубного ряду, та гарантує високу якість і довгий строк служби наших робіт. Високий рівень сервісу не менш важливий для нас, ніж надання якісних послуг. Нам дуже приємно, що Ви довірилися саме нам, а ми, в свою чергу, виправдали Вашу довіру. Будемо раді бачити Вас знову в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». З повагою, адміністрація.
  Очень многие люди боятся ходить на визиты к стоматологам, но это до тех пор, пока ты не попал в эту клинику... Я долго и...скала куда мне обратиться, но после бесчисленных положительных рекомендаций моих знакомых, я все таки решилась. Здесь очень плотная запись, но это объясняется лишь тем, что клиника и вправду является одной из лучшей в городе. Хочу отметить высокий, европейский сервис, тебе на все вопросы отвечают с улыбкой, отзываются на все твои просьбы, вплоть до того, что помогут найти зарядку и зарядят твой телефон)) такие мелочи очень приятны. Меня впечатлило новейшее оборудование, которое помогает и вправду безболезненно помогает лечить и избавляться от своих проблем. А доктора! Мне проводили гигиену полости рта, профессиональную чистку и по счастливой случайности я попала к Ирине Владимировне. Замечательный доктор, она сделала все безболезненно, окружила меня такой заботой, что я и забыла про все страхи)) Ко мне так отнеслись, что я чувствовала себя VIP клиентом. Во время всей процедуры доктор постоянно интересовалась, все ли в порядке, детально объясняла, что и зачем делает, параллельно отмечала все мои сопутствующие проблемы во рту. Я осталась очень довольна, профессионализм на высшем уровне! Очень довольна этой клиникой, буду и сама рекомендовать моим знакомым!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото

  Запись

  Люмі-Дент
  Киев, вул. Анни Ахматової, 14-А
  до 21:00

  Другие специалисты

  Дудко

  Татьяна Витальевна

  Стаж 15 летГлавный врач

  Стоматолог-терапевт

  Лебедева

  Евгения Ивановна

  Стаж 12 лет

  Стоматолог-терапевт

  Новицкий

  Вадим Валерьевич

  Стаж 12 лет

  Стоматолог-терапевт

  Слабоспицкий

  Сергей Вячеславович

  Стаж 9 лет

  Стоматолог-терапевт

  Маслов

  Максим Александрович

  Стаж 14 лет

  Стоматолог-терапевт

  Романюк

  Мария Александровна

  Стаж 7 лет

  Стоматолог-терапевт

  Нагирна

  Юлия Михайловна

  Стаж 18 лет

  Стоматолог-терапевт

  Этот сайт использует cookies
  Понятно