Запропонувати виправлення

  Валихновський Ростислав Любомирович

  Пластичний хірург • Хірург
  Стаж 23 года  •  Вища категорія • Кандидат медичних наук

  Запись

  Valikhnovski Surgery Institute
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23
  Круглосуточно
  Valikhnovski Surgery Institute
  м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 10
  Круглосуточно

  Инфо

  Освіта:

  • Тернопільський державний медичний університет імені академіка І.Я. Горбачевського на факультеті «Лікувальна справа»
  • Потім навчався в інтернатурі за спеціальністю "Загальна хірургія" на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Академії медичних наук України
  • З 2005 по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України в Харкові
  • Ростислав Валіхновський – директор та засновник Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute (Клініка Доктора Валіхновський) з 1998 року. Сьогодні він також – віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук, громадський діяч.

  Отзывы38

  Спостерігаю багато років за лікарем Валіхновським, та пишаюсь не тільки його професіоналізмом але й духовною стороною йо...го особистості.... Я мама 4 діток, мені 29 років, і моя мрія попасти в руки до такої людини (майстра-поофесіонала) , але нажаль так склалося що фінансова сторона моєї сім'ї не дає мені такої можливості! Хотілося б, позбутися вади, яка є все моє життя, та ніколи не дала мені можливість відчути себе жінкою... Буду дуже щасливою якщо мені пощастить колись зробити операцію у цього легендарного лікаря! Усім бажаю успіху та здійснення мрій!!!!!
  Людина з великим добрим серцем та "золотими" руками! - це саме про Вас Ростиславе Любмировичу!!! Божого благословення Ва...м на многії і благії літа!
  Дякуючи Вам та вашому колективу у нас простих людей є шанс на повноціне життя. Добра Вам , достатку, здоров'я та божого ...благословіння для за вашу працю та професіоналізм. Удачі в подальному та надхнення Вам у ваших добрих справах
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото

  Запись

  Valikhnovski Surgery Institute
  м. Київ, вул. Протасів Яр, 23
  Круглосуточно
  Valikhnovski Surgery Institute
  м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 10
  Круглосуточно
  Этот сайт использует cookies
  Понятно