Запропонувати виправлення

  Ель-Хажж Махмуд Хашем

  Судинний хірург
  Стаж 17 года

  Запись

  Ала-Атлантис
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165
  до 20:00

  Инфо

  Образование и интернатура:

  • —Днепропетровская государственная  медицинская академия , лечебное дело 2000-2006гг.;
  • —Интернатура хирургия в 2006-2009гг.;
  • —Специализация сосудистая хирургия 2010г.

  Стаж работы: 14 лет

  Выполняемые процедуры/услуги: Комплексное обследование (включая доплерографию сосудов конечностей). Консервативное лечение – применение венотоников и назначние компрессионного трикотажа. Оперативное лечение – путем проведения малоинвазивных вмешательств для устранения пораженных вен.

  Заболевания, которые лечит врач: Лечение как врожденных так и приобретенных заболеваний: атеросклероз, опухолевые образования различных размеров и расположений, аневризма аорты, варикозы, расширение вен, тромбоз, стеноз, эмболия.

  Проблемы, по которым консультирует врач: Диагностика, лечение и профилактика различных сосудистых заболеваний.

   
   
   

  Отзывы1

  Хочу залишити відгук про супер-лікаря! Уважний, чуйний, позитивний, все детально пояснює, приділяє увагу пацієнту. Моїй... мамі 76 років, мала сильний варикоз та інфіковану трофічну виразку, вже не спала від болю. У Дніпрі у хваленій 4-ці лікар здалеку глянув на її ногу і виписав пігулки. На питання мами про операцію відповів: ви свій паспорт бачили, ну яка операція у вашому віці? По рекомендації знайомих потрапили до Махмуда Миколайовича. Він детально оглянув ногу, пропальпував кожну вену, і сказв що тут вирішити проблему може лише операція. На питання про вік, супутні захворювання (гіпертонія, проблеми з серцем) сказав, що якщо анестезіолог з кардиологом дають добро то він зі свого боку перешкод не бачить. В жовтні минулого року мамі вдало провели операцію з епідуральною анестезією. В післяопераційному періоді лікар теж постійно контролював загоєння.Зараз мама почувається добре, виразка загоїлась, нові вени теж не з'явилися. Тому ми щиро вдячні цьому лікарю з золотими руками!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото

  Запись

  Ала-Атлантис
  Днепр, пр-т Гагаріна, 165
  до 20:00
  Этот сайт использует cookies
  Понятно