УЗИ печени

УЗИ печени в районе Печерский в Киеве

5
Wi-Fi
Парковка
Оплата пластиковой картой
На карте0
Клиника
Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
Отзыв. Записывался сюда на узи печени. Исследование выполнили качественно и, при этом оперативно, что позволило избежать ожидания в очередях и быстрее начать лечение. Цена приемлемая, медперсонал приветливый и адекватный. В целом, вполне добротная клиника
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Ковпака, 17до 18:00
Отзыв. Приобрела на сайте "Скидочник" скидку на узи сосудов шеи и головы.Сразу перезвонила администратор,предложила удобное время.Клиника в 5 минутах ходьбы от "Дворца Украина".Понравилась врач-узи.Узи провела внимательно,долго.Все поясняла.Вот не могу ее не порекомендовать.
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Круглоуниверситетская, 3-5до 20:00
Отзыв. Остался полностью доволен сервисом и врачами .
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Евгения Коновальца, 34Адо 21:00
Отзыв. Гарна клініка, все спокійно і організовано!
Еще
Медицинский центр
Киев, Большая Васильковская улица, 55АКруглосуточно
Отзыв. З 04.03 по 10.03.2018 року перебували в клініці "Бориска". Моєму синочкові 3 роки і 9місяців. П'ять суток у нас росла температура 40.5. Лікарі запевняли, що через п'ять днів стане легше...а ставало дедалі хуже. І тільки дякуючи БОРИСОВІ..ми знайшли рішення і допомогу. Дякую завідуючій дитячого відділення Анні Владиславівні за її професіоналізм, чуйність, розуміння мене, як мами . Хочу щиро подякувати всьому колективові за лікування і догляд за моєю дитиною. Чуйні і уважні медсестри (найбільш запам'ятали дві Світлани і Наташу). Кожен лікар уважно оглядав і надавав такі потрібні для нас вичерпні відповіді на всі мої запитання. Відчувається, що лікарі-педіатри грамотні і компетентні фахівці, які дійсно на своєму місці. Особливо дякую за розуміння мене і підтримку Валентину Михайлівну (вона нас приймала, була чуйна і уважна до нас з першого і до останнього дня). Запамятався і завоював нашу довіру і повагу Констянтин Олександрович, дуже уважний і компетентний лікар, сподобався Захарчику. Прекрасний ЛОР-лікар Генієвська Тетяна Петрівна нас лікувала і оглядала кожного дня. (За необхідності завжди будемо звертатися саме до неї). Дякуємо БОРИСОВІ за таку необхідну нам допомогу.
Еще
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано