Рентген грудного отдела позвоночника в Киеве

4
На карте0
  • Все фото
Киев, ул. Глубочицкая, 40х
Отзыв Дуже задоволена клінікою і взагалі роботою лікарів та іншого персоналу) всі дуже привітні і приємні. Звернулась в клініку щоб зробити ендоскопію. Дуже хвилювалась, тому що раніше ніколи не робила)) але лікар дуже гарно пояснив як буде проходити процедура і що потрібно робити, щоб полегшити цей процес для себе) дівчина-асистент також дуже мила і привітна, постійно заспокоювала загалом, процедура пройшла дуже швидко і безболісно. Ніяких негативних емоцій не залишилось) тому якщо вам потрібно пройти цю процедуру, а ви боїтеся, то рекомендую звернутися саме в цю клініку) будете задоволені
  • Все фото
Киев, ул. Багговутовская, 1
Отзыв Мне делали операцию в этой клинике, в терапевтическом корпусе, в отделении ЛОР! И я очень благодарна Оксане Яковне за ее работу))) Врач очень хороший, как говорят "от Бога"!!!
Медицинский центр
Киев, пр-т Валерия Лобановского, 17
Отзыв Я, Шулько Л. Г. висловлюю вдячність всім співробітникам хірургічного відділення за профессіоналізм, гарне ставлення. Європейський рівень медичного центру та надану допомогу на найвищому рівні. Хочу звернути увагу адміністрації на незручно розташовану кнопку виклику, коли після хірургічного втручання не має можливості вільно рухатись, а до того ж в вені крапильниця, до кнопки виклику майже не можливо дотягнутися.
143 отзыва
Медицинский центр
Киев, ул. Ломоносова, 33/43
Отзыв Вежливый персонал, все процедуры выполнены качественно, первое впечатление приятное.
4 отзыва
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано