Диагностическая пункция локтевого сустава в Киеве

  22
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Ломоносова, 52/3до 21:00
  Отзыв. Хорошая клиника. Если нужно cito (срочно, безотлагательно) попасть к нужному доктору (например, к пульмонологу в субботу перед Новым годом), то вариантов практически нет вообще. Гос клиники не принимают в принципе, а в профильную больницу на приём можно попасть, походу, только по знакомству. А тут - банально удобно, если других вариантов нет. В клинике есть WiFi , можно оплатить карточкой. Есть гардероб.
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Драгоманова, 21Адо 21:00
  Отзыв. Хочу відмітити неуважність персоналу клініки до своїх пацієнтів. А тим паче до найменших пацієнтів. Також хочу зауважити, що послуги цієї клініки не з найдешевших в Києві. І коли я оплачую ці послуги за таку вартість, то й відповідно хочу отримати достойне обслуговування. Місяць тому робили вакцинацію дитині (гексаксим). По плану наступна ( уже третя) вакцинація через місяць. І ось коли я телефоную щоб записати дитину на планову вакцинацію мені повідомляють, що вакцини немає в наявності і чи буде і коли невідомо. Як так? Чому лікар чи на рецепції не попереджають завчасно про це, знаючи що ми ще не завершили курс?
  Еще
  Стационар для взрослых
  Киев, пр-т К. Комарова, 3/5до 21:00
  Отзыв. Добре організована швидка допомога. За 50 євро приїдуть, півтори години подивляться на дитину( не біжать галопом до інших пацієнтів), проконсультують батьків, навчать як лікувати і дадуть поради, якщо батьки щось роблять не так. Мені сподобалося. Молодці!
  Еще
  Поликлиника для взрослых
  Киев, ул. Мишуги, 12до 21:00
  Отзыв. Доброго дня! Хочу залишити свій відгук про підрозділ Добробуту на Драгоманова. Була тут з сином минулого тижня, у лікаря Дяченко. Вона нам обом дуже сподобалась, приємна, ввічлива, з почуттям гумору. Усе пояснила зрозуміло і детально. Знайшла спільну мову з малюком, що дуже важливо. А ще не прописувала купи ліків, як це полюбляють робити педіатри з місцевої поліклініки. Дуже дякую за прийом! Будемо звертатися ще!
  Еще
  Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых
  Киев, ул. Семьи Идзиковских, 3до 21:00
  Отзыв. Лікарі з великої літери. Сервіс на всі 5 Якщо вже плати гроші ти отримуєш відповідне ставлення, обладнання, піклування і лікування. Рекомендую!
  Еще
  Детская поликлиника
  Киев, ул. Татарская, 2Едо 21:00
  Отзыв. Пані Наталя Бравістова(дитячий терапевт) проявила себе під час прийому як лікар з низьким рівнем професіоналізму: 1. Занесла до картки інформацію про огляд якого не зробила. 2. Не дотримувалась ідеології клініки стосовно пріорітетності грудного вигодовування. 3. Провела некоректні розрахунки ваги дитини. 4. Надала важливу інформацію тільки після уточнень з нашої сторони.
  Еще
  Клиника семейной медицины
  Киев, Старонаводницкая, 13до 21:00
  Отзыв. Сама работаю в частном медицинском центре. В Здравицу приходила делать рентген. Впечатление от клиники на всех этапах обслуживания(прием телефонного звонка, запись, прием...) - безупречный сервис и высокий профессионализм. Спасибо!
  Еще
  59 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, Оноре де Бальзака, 4до 20:00
  Отзыв. Сильнейшие врачи тут работают. Еще очень внимательный персонал. Пожалуй, лучшая эндоскопия в Киеве.
  Еще
  58 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Вышгородская, 38до 20:00
  Медицинский центр
  Киев, Ярослава Ивашкевича, 6/8aдо 21:00
  Отзыв. В Евромед все на уровне. Посещал данную клинику 3 раза. Врачи вежливы, компетентны и объясняют все на "понятном" языке. К остальному коллективу претезий также нет.
  Еще
  54 отзыва
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано