Рентген позвоночника

  Рентген позвоночника в районе Центр в Киеве

  11
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Обращался к неврологам оксфорда дважды. Первый раз - из-за сильнейших приступов головной боли, но невролог клиники уже после нескольких дней "поставил меня на ноги". Вторично обратился с болями в спине, и мне снова, эффективно и достаточно быстро, помогли. Своими визитами я остался доволен.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Павловская, 26/41до 21:00
  Отзыв. Сходила в їх косметологію - постійно чула рекламу і вирішила для проби зробити ультразвукову чистку.Косметолог Оля, активна та привітна, швиденько зробила чистку та догляд, результатом задоволена. якщо знадобиться ще шось - думаю, можна звертатися.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
  Отзыв. Я, Бородай Тетяна Василіївна, викладач Київської дитячої школи мистецтв 2 ім. М. Вериківського, дуже вдячна Олександру Юрійовичу Лихошві - хірургу-офтальмологу медичного центру "Оксфорд Медікал", який повернув мені зір, зробивши операцію на лівому оці. Дуже вдячна за чуйне ставлення, за увагу та високу професійну майстерність. Атмосфера лікарського центру, доброзичливість всього персоналу, чіткий графік обслуговування - все це сприяє швидшому одужанню пацієнтів. Я звернулась в цей центр за порадою знайомої, яка також оперувалась тут у Лихошви А.Ю. і була дуже задоволена результатом. Сердечна подяка Олександру Юрійовичу і всьому персоналу центру ''Oxford Medical'.
  Еще
  Клиника семейной медицины
  Киев, Старонаводницкая, 13до 21:00
  Отзыв. Кліника Сімейної медицини Здравиця стала фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги та товари року"! Здравиця -клініка сімейної медицини, де гармонійно поєднуються досягнення медичної науки та високі стандарти обслуговування. Кожен з напрямків центру працює під контролем кращих фахівців у своїй галузі та оснащений якісним медичним обладнанням, що гарантує професійний підхід в діагностиці і лікуванні. Медичний центр розташований в самому серці Києва на Печерську. Крім повного комплексу поліклінічних послуг, Вам запропонують послуги денного стаціонару після складних медичних процедур, а досвідчений медичний персонал допоможе зробити Ваше перебування в центрі максимально комфортним. Просторі та зручні кабінети, власна лабораторна база, наявність власної аптеки, професійні фахівці, затишний сервіс в поєднанні з центральним розташування і досить лояльною ціновою політикою роблять медичний центр Здравиця ідеальним вибором для гостей і жителів столиці. Компанія "Знак Якості" нагородила колектив Кліники Сімейної медицини Здравиця почесним Дипломом і Кубком "Знак Якості"! А також вручили штамп Гарантія Якості! Вітаємо! Ваша професія - це щоденна праця, що несе добро, турботу і світло, що дозволяє людям знову ставати здоровими. Бажаємо Вам досягнення значних результатів у медицині, успіху, доброзичливих пацієнтів, бадьорості та оптимізму.
  Еще
  59 отзывов
  Медицинский центр
  Киев, ул. Большая Васильковская, 54Бдо 21:00
  Отзыв. Хороший мед.центр. Все четко, быстро и комфортно. Такими должны быть все клиники
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Пимоненко, 10Адо 17:00
  Отзыв. Сдавали анализы. Сказали результаты будут готовы вечером. На самом деле пришли на следующий день. Пропустили плановую госпитализацию.
  Еще
  4 отзыва
  Оздоровительный центр
  Киев, Сечевых Стрельцов, 42до 20:00
  Отзыв. Зверталися із вагітною жінкою на консультацію. Двічі :) Чудова клініка, чудові спеціалісти, чудова атмосфера, чудова ціна. Справа в тому, що ми, як "иногородние" маємо сплачувати обов'язковий "добровільний внесек", а "віддача" від такого внеску - не має слів. А тут прийшов і ти розумієшь одразу за що, і чому. Дякую. До речі, скоро вже й в друге буду татком.
  Еще
  7 отзывов
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19до 20:00
  Отзыв. Швы снимают хорошо, быстро и не допогл
  Еще
  Семейная клиника
  Киев, ул. Златоустовская, 16до 15:00
  Отзыв. Спасибо администратору, которая реагирует на все замечания и пытается реабилитировать негативные впечатления и сервис.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Круглоуниверситетская, 3-5до 20:00
  Отзыв. Обслуживаемся в этой клинике организацией. Приятные врачи и приветливый персонал, удивительно приятные цены, чистота в помещении, звонят напоминают о записях на консультации - здесь есть и профессионализм, и клиентоориентированность. Ну и локация отличная.
  Еще
  21 отзыв
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано