МРТ гипофиза

  МРТ гипофиза в районе Шевченковский в Киеве

  7
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Киев, ул. Багговутовская, 1Круглосуточно
  Отзыв. Робила тут колоноскопію, без наркозу, в 2019 р. Дуже переживала, як все пройде і наскільки це буде болісно. Все пройшло дуже добре, і насправді болісно було лише декілька хвилин, але такий біль можна перетерпіти. Вся процедура займає хвилин 15-20, і весь інший час було лише трохи дискомфортно, але вже без болю. Лікар Задорожний С.П.-- професіонал своєї справи, всю процедуру озвучував і підтримував морально. І медсестра теж. Персонал доброзичливий і професійний. Хто сумнівається чи боїться цього обстеження, раджу заспокоїтись і рішитися на цей крок, бо не так все страшно, як пишуть в інеті. І взагалі все індивідуально, деякі пацієнти взагалі не відчувають болю, лише незначний дискомфорт.
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Рижская, 1до 19:00
  Отзыв. Очень хороший диагностический центр. Проверено лично, так что можете мне поверить. Персонал работает на все 100%. Отношение к клиентам на 5 из 5 баллов .
  Еще
  Диагностический центр
  Киев, ул. Дегтяревская, 17Вдо 20:00
  Диагностический центр, предоставляющий качественные услуги по МРТ, КТ и УЗИ исследованиям по доступным ценам
  Отзыв. Проходила МРТ в этом центре, результатом осталась довольна, хороший сервис при доступной цене, всем рекомендую.
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Стеценко, 19до 21:00
  Отзыв. Отличный центр. Делал МРТ шейного отдела. Понравилась быстрая выдача результатов и комфортный холл. Единственное, забыл заказать запись диска((
  Еще
  26 отзывов
  Клиника
  Киев, Зоологическая, 3Вдо 18:00
  Отзыв. Була з племінником (дитині 2роки) на консультації у лікаря- дерматолога Клягіної Н.П., у дитини на обличчі було почервоніння та висип, лікар - справжній професіонал, проконсультувала нас та призначила лікування. Після проходження лікування, почервоніння та висип зникли. Дякуємо Наталії Петрівні за допомогу. Також, хотіла б відзначити професіоналізм лікаря -гінеколога- Новосад А.В. Досить приємна у спілкуванні, відповіла на усі поставлені їй запитання. Консультацією з лікарем я залишилася задоволена. Дякую.
  Еще
  Отзыв. Для того, чтобы сделать маммографию достаточно просто зарегистрироваться в регистратуре. Очередей практически нет. А врачи спокойные, вежливые. Никакого напряга.
  Еще
  Киевский МРТ-центр
  Киев, ул. Багговутовская, 1до 22:00
  Отзыв. Приятные цены, МРТ открытого типа
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано