Лечебный массаж

Лечебный массаж в микрорайоне Соцгород в Киеве

6
На карте0
Медицинский центр
Киев, ул. Бажова, 15/20до 20:00
Отзыв. Ужасно! Меня чуть не убили! У меня был острый аппендицит, мне прописали кетонов и отправили ехать в Государственную больницу. В кабинете было УЗИ, врач его делать отказалась! Они сегодня рисковали моей жизнью! В комментариях добавлю заключение, как доказательство!
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Попудренко, 52до 21:00
Отзыв. Условия обслуживания на ул. Попудренко, 52 отличные в современно оборудованном помещении. Благодаря предварительной записи ожидать своей очереди не приходится.
Еще
Сеть медицинских центров
Киев, ул. Гната Хоткевича, 12до 20:00
Отзыв. Записалась на УЗД у цю клініку (завчасно!) на 11 годину. Прийшла на місце о 10.55, чекала до 11.45. За цей час ніхто навіть не пояснив мені причини такої затримки. Зробила висновок, що чекати далі просто немає сенсу, бо якщо людина йде в приватну клініку, платить відповідно гроші і попередньо записується, то вона розраховує свій час і не планує чекати на прийом майже годину. Наступного дня з клініки зателефонували, вибачились та запропонували пільги. Також обіцяли переговорити з персоналом щодо ситуації із довгим очікуванням на прийом.
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Красноткацкая, 18Бдо 21:00
Медицинский центр
Киев, ул. Николая Лебедева, 14Адо 20:00
Отзыв. Мала проблеми:молочниця, не регулярний цикл, сильні болі в низу живота,не приємні виділення, ерозія шийки матки.Довго  шукала власного лікаря-гінеколога. Потрапила до  клініці Агапіт. На рецепції мене здивувалi привітливі дівчата, відчувалось бажання допомогти. Лiкар Анжела Валеріївна вивчила всі мої матеріали, насторожливо до них віднеслася, вислухала всі мої симптоми і призначила аналізи, пасля схему лікування для мене і для чоловіка. Ми добросовісно пролікувалися за місяць: пили таблетки для імунітету, для нормалізації роботи кишечника. Давидкевич Анжела вилікувала мене - це чудо! Через півроку я робила узі, де побачила свою маленьку бубочку. Дуже гарна жінка, професіонал, цінний працівник і добра людина!
Еще
Отзыв. Здесь собрались очень умные специалисты, которые решают ваши проблемы буквально сразу же, за первый прием. Клиника тоже очень понравилась, все чисто, аккуратно, нет больничного запаха. В общем, все по европейским стандартам!
Еще
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано