Удаление зубов

  Удаление зубов в микрорайоне Академгородок в Киеве

  3
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Стоматология
  Киев, б-р Академика Вернадского, 24с 08:00
  Стоматологический центр с широким спектром услуг, современным оборудованием и индивидуальным подходом к каждому пациенту
  Отзыв. Хорошая стоматологическая клиника
  Еще
  Акции10 отзывовВсе адресаВсе цены
  Стоматологическая клиника
  Киев, б-р Академика Вернадского, 4с 09:00
  Отзыв. Відібрала "Родинну стоматологію" для лікування зубів і не помилилась. Вважаю, що мені пощастило натрапити на чудового лікаря, фахівця у своїй справі - Христич Ірину Сергіївну. Встановили мені 7 фотополімерних пломб з максимальним комфортом для мене, в тому числі і психологічним, що для мене надважливо. Лікар з повагою відноситься до пацієнта, працює не кваплячись, але все вчасно і без затримок. Ціную свій час і поважаю людей, які вміють цінувати час інших людей. Рекомендую "Родинну стоматологію", зокрема, лікаря-стоматолога, у якої безпосередньо проходила лікування, Христич Ірину Сергіївну. Особливо здивувало те, що лікар спершу направила на проби на алергічну реакцію на анестетики, і лише з результатами проб взялась за лікування. В мене таке вперше в житті було. Це свідчить про високу кваліфікацію і відчуття відповідальності за здоров*я і життя пацієнта. Про інших лікарів нічого сказати не можу!!! Ціни-помірні. Інтер*єр-приємний. На вході необхідно одягти бахіли, що свідчить про дотримання чистоти у закладі і прагнення до її збереження. Місцезнаходження досить зручне. Будьмо здоровими! А зубки лікувати потрібно вчасно :-)
  Еще
  Стоматология
  Киев, ул. Академика Добрахотова, 24с 09:00
  Отзыв. Замечательная стоматология! Персонал очень хороший. Отдельное спасибо Лине Валерьевне за ее работу. Прекрасный хирург Александр Евгеньевич. Первый раз удаляла зуб и было страшно, теперь мне не страшно ) Да, и еще такой момент стоматология находится возле школы и туда ходит очень много деток .. ни разу не видела чтобы кто-то плакал, все уходят с улыбкой ) водила туда свою племянницу .. после обычной поликлиники она не боится больше ходить в стоматологию ) Работу все делают аккуратно и добросовестно, цены очень приемлемые ) Спасибо Вам!
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано