На карте0
  Медицинский центр
  Киев, Михаила Коцюбинского, 8АКруглосуточно
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: бортничи
  Отзыв. Доброго дня усім! Скажу одне та найголовніше: Інституту проблем терапії - це клініка, яку можна назвати як маніпуляційний центр. Лікарі цієї клініки можуть поставити вам крапельницю, поставити укол, взяти аналіз тощо. Хоча і тут є певні проблеми - один з медбратів робив укол не у визначену зону на м'якому місці, а у нижню частину ягодиці. Приймаючи на лікування людину з діагнозом гострого панкреатиту лікарі не додумались зробити елементарний спеціальний аналіз сечі, що чітко підтверджує чи спростовує цей діагноз. Жодного препарату, що лікував би цю недугу не призначили, а просто лікували пронос та гастрит при гострих спазмах. І це зрозуміло. Адже у них кардіолог займається гастроентоолонією, а терапевт кардіологією... А ще вони додумуються людині з панкреатитом та гострими болями шлунку давати на обід РОЗСОЛЬНИК. Звісно ж вони при цьому говорять, що це звичайний суп, хоча при панкреатитах людям показано голодування. Користуючись безпорадним станом лікарі Інституту проблем терапії за ваші ж гроші залікують вас без чіткого діагнозу додаючи на другий день антибіотики. Таке "Лікування" проводять поки ви платите, а потім випихають з клініки призначаючи безліч препаратів (і не дешевих) які терапевти зі звичайних поліклінік називають вже давно не дієвими. Отже, ні кому не пораджу цю клініку. Це не лікарня, а простий маніпуляційних кабінет з поганим харчуванням, до якого "погані" але небідні діти "запихають" своїх батьків для нетривалого лікування.
  Еще
  7 отзывов
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: бортничи
  Отзыв. Це просто жах. Помреш, а їм буде байдуже!!! Погане відношення. Персонал вже давно пенсійного віку, і всі так хамлять.
  Еще
  30 отзывов
  Киев, Ивана Дьяченко, 12до 20:00
  Район: дарницкий, левый берег
  Микрорайон: бортничи
  Отзыв. Дорогой Rules_sss если Вас так устраивает поликлиника в Бортничах, сходите сюда clinic.gov.ua. Попробуйте там отстоять свои права.
  Еще
  1 отзыв
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Консультации и лечение
  Дополнительно