Wi-Fi
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Медицинский центр
  Харьков, ул. Молочная, 48до 21:00
  Отзыв. Современное оборудование, удобный график, индивидуальный подход к каждому пациенту - это те особенности, на которые я обратила внимание, когда выбирала именно "ОН Клиник"! Хочу поблагодарить Литвинову Лилию Владимировну, которая максимально быстро и качественно мне помогла. Профессиональный подход, преданность своему делу и прекрасное отношение ко мне как пациента поражают! Рекомендую!
  Еще
  Медицинский центр
  Харьков, ул. Данилевского, 26до 19:00
  Отзыв. Виктория Викторовна Синица высококлассный врач-профессионал. Помогала неоднократно нашей семье даже дистанционно: установила точный диагноз и назначила эффективное лечение, причём максимально щадящее для организма. Внимательное и бережное постлечебное сопровождение окончательно укрепило доверие нашей семьи к этому врачу.
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  площадь Троицкая, 1/1
  Отзыв. Наша історія почалася дуже давно. Ми 4 роки проходили обстеження. І лише потім нам порадили цю клініку і Валентина Юрійовича. І от ми почали займатися і ось...плід нашої роботи. Звичайно, без Валентина Юрійовича ми не впоралися б і без інших тим паче, тому що це в моєму випадку це було не легко, але ми досягли успіху. У нас був один шанс і ми скористалися ним сповна.
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  ул.Пушкина, 51Адо 18:00
  Отзыв. Микола Григорович Грищенко, для мене особисто, назавжди залишиться чарівником, який здійснює мрії, дарує щастя. Бо саме завдяки його професіоналізму, чуйності, доброті, неабиякій наполегливості, безумовно, я стала мамою найкращого хлопчика в світі. У цю клініку я прийшла приблизно 15 років тому. І до цього подолала вже великий шлях, на якому багато разів почула, що медицина безсила і в мене ніколи не буде дітей. Але тут я зустріла не тільки найсучасніші методики, найкраще обладнання, професійних лікарів, але й чуйних людей, які здатні перейнятися болем своєї пацієнтки і зробити все можливе, а часто й неможливе, для того щоб вона почула оте бажане, жадане слово «Мама».
  Еще
  Клиника репродуктивной медицины
  Харьков, ул.Благовещенская, 25до 18:00
  Отзыв. Ми дуже вдячні Миколі Григоровичу Грищенку, який для нас, мабуть, Миколай-чудотворець. Дякую за його професіоналізм, за те, що разом із нами йшов до мети, підтримував. Ми прийшли в Клініку в 2005 році. Була проблема. Потрібно було зробити операцію, аби з’явилися наші діти. І впродовж 4 років ми працювали, щоб досягти результату. І в 2010 році народилися Даша і Маша. Ми від усієї сім’ї хочемо подякувати всій Клініці, особливо Миколі Григоровичу Грищенку, Ользі Сергіївні Кудіній, Інні Миколаївні Рудь, і побажати процвітання.
  Еще
  Все фильтры
  Микрорайон
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно