На карте0
Медицинский центр
Киев, ул. Драгомирова, 20Круглосуточно
Отзыв. Дружина була на прийомі у лікаря в клініці на Сікорського. Претензій до лікаря не маємо, консультація була надано хороша, але під час проведення УЗД діагностики кабінет не було зачинено на ключ. Інша лікар, яка перебувала в кабінеті і працювала за комп'ютером декілька разів виходила і заходила з кабінету і відповідно відчиняла двері як під час проведення діагностики так і коли дружина одягалася. Адміністрація на зауваження ніяк не реагувала. Ситуація насправді жахлива. Клініка позиціонує себе як та, що береже приватність пацієнта і клеїть відповідні наклейки на медичні картки, але це абослютно не відповідає дійсності.
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Евгения Коновальца, 34Адо 21:00
Отзыв. Хочется поделиться впечатлениями. Пришлось подождать, приняли позже назначенного времени. Но в итоге впечатление положительное.
Еще
Поликлиника для детей и взрослых
Киев, ул. Василя Тютюнника, 37/1до 22:00
Отзыв. Звернулася в жіночу консультацію Медикома, щоб мені допомогли підібрати засіб запобігання вагітності. Під час консультації був повний огляд, УЗІ. По результатам підібрали спіраль. Це добре. Раз заплатила за саму спіраль та її встановлення і можна на 3-5 років забути про таке питання. Тільки ходити на огляди та контролювати. Я задоволена.
Еще
Клиника семейной медицины
Киев, ул. Ивана Мазепы, 6Вдо 20:00
Отзыв. Делала рентген - новенький аппарат, внимательная лаборант, всё аккуратно и без задержек.
Еще
13 отзывов
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Район
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано
Процедуры