Спермограмма

  Спермограмма в районе Центр в Киеве

  13
  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Клиника
  Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
  Отзыв. Петр Павлович, Вы лучший специалист, ваши работы на выставку отправлять. У меня самая красивая улыбка и это благодаря Вам. Спасибо за Ваш талант и умение. Отличная стоматология, уверена, все врачи тут такие.
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Павловская, 26/41до 21:00
  Отзыв. Здание находится в закоулках, сложно искать. Работники не всегда пунктуальны
  Еще
  Клиника
  Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
  Отзыв. Дуже задоволена клінікою і взагалі роботою лікарів та іншого персоналу) всі дуже привітні і приємні. Звернулась в клініку щоб зробити ендоскопію. Дуже хвилювалась, тому що раніше ніколи не робила)) але лікар дуже гарно пояснив як буде проходити процедура і що потрібно робити, щоб полегшити цей процес для себе) дівчина-асистент також дуже мила і привітна, постійно заспокоювала загалом, процедура пройшла дуже швидко і безболісно. Ніяких негативних емоцій не залишилось) тому якщо вам потрібно пройти цю процедуру, а ви боїтеся, то рекомендую звернутися саме в цю клініку) будете задоволені
  Еще
  Лаборатория
  Киев, ул. Большая Житомирская, 14до 17:00
  Отзыв. Приємний персонал. Можна проконсольтуватись по телефону що до здачі аналізів. Зручні години роботи. Є знижки. І, що най головніше, завжди можна розрахоувати на швидкі на якісні реультати аналізів. Завжди здаю тут, все, що немає можливості здати за пропискою. Єдиний нюанс, мені дуже не вистачало кулера з водою в залі :( І на дверях така маленька табличка, що можна пройти повз.
  Еще
  70 отзывовВсе адресаВсе цены
  Клиника семейной медицины
  Киев, Старонаводницкая, 13до 21:00
  Отзыв. Первый раз непросто найти вход в клинику. Вывеска есть, а указателей, где находится вход нет.
  Еще
  Киев, ул. Владимира Винниченка, 9адо 17:00
  Отзыв. Хотілося б висловити величезну подяку Лисенку Миколі Миколайовичу! Це висококваліфіко ваний фахівець зі значним досвідом роботи, з доброю душею і гарним почуттям гумору. Працює в Українському інституті сексології й андрології під керівництвом Генерального директора, доктора медичних наук, професора Ігоря Івановича Горпинченка. В інституті підібрано професійний колектив медичного персоналу, який вирішує всі поставлені перед ними завдання. Я звернувся до Миколи Миколайовича з проблемою аденоми простати. За показниками прийшлось робити операцію – фотоселективна вапоризація простати «зелений лазер». Підготовка до операції й сама операція були такими, що мені не довелося хвилюватися. Я просто був впевнений, що все пройде на відмінно. Аденома була величезна, але завдяки золотим рукам лікаря операція пройшла дуже успішно. Микола Миколайович з добротою і повагою ставиться до своїх пацієнтів.
  Еще
  3 отзыва
  Медицинский центр
  Киев, Саксаганского, 39Адо 20:00
  Отзыв. Однозначно не рекомендую. Лікарі некомпетентні. На питання "які можуть бути побічні реакції?" Отримали реакцію "можуть бути всякі. Скоріш за все їх не буде". Цікаво, це так в інструкції препарату написано? "Всякі". Петрушев А. В. ваша відповідь шедевр. Медсестра, яка робила інєкцію мабуть працювала до цього в муніціпальній поліклініці. Бо вічливість і посмішка це не про неї.
  Еще
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19до 20:00
  Отзыв. Наблюдаюсь у Калашник Елены Борисовны (гинеколог-эндокринолог) уже более 8 лет. Она очень внимательный и опытный доктор. Помогла мне вылечиться и я родила уже троих деток под ее присмотром)) Мы ей безмерно благодарны! Рекомендую эту клинику)
  Еще
  Медицинский центр
  Киев, ул. Владимира Винниченко, 14до 19:02
  Отзыв. Відмовилися надати вагітній дружині першу медичну допомогу !!!
  Еще
  Лаборатория
  Киев, ул. Василия Порика, 7Адо 18:00
  Отзыв. Хорошее обслуживание,вежливый персонал) Пользуюсь услугами только этой сети лабораторий
  Еще
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано