Анализ крови

  Онкомаркеры

  34

  В Харькове ничего не найдено. Смотрите в радиусе 500 км.

  Wi-Fi
  Парковка
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Поликлинический центр
  Киев, ул. Раисы Окипной, 8Бс 09:00
  Отзыв. Відгук знайомої: Народжувала в цьому пологовому майже 2 роки тому. Благо на той час працювала там Маньковська Інна Миколаївна, вона ж і приймала пологи за контрактом. Я приїхала на передчасні пологи, які відбувались досить стрімко. Тепер по суті. В 9:30 мене перевели в пологове відділення, де я була сама. Акушерка, поводилась по хамські, ігнорувала мої запитання і прохання, коли відійшли води, від больового шоку мене знудило посеред кімнати, на що я отримала крик від акушерки і хамство! За 15 хв до появи дитини, акушерка почала носити бумаги на підпис, коли я вже була у повному неадекваті, коли перейми були частими і просто шок які болючі, тоді ж і почала катетор встановлювати, уявіть, я бюсь в агонії, а акушерка намагається всунути у вену величезну голку. Як результат гематома на пів руки. Моїм рятівником була Маньковська Інна Миколаївна, добрим словом та професіоналізмом вона допомогла зявитись на світ нашій донькі. Умови дійсно були прекрасні, просторна чиста палата(підвищеного комфорту), харчування 5+, краще ніж вдома. Дитячі лікарі дуже різні, дитячі медсестри теж. Одна зміна чудова, інша - жах. Памятаю один дитячий лікар, чоловік, на моє запитання: - чим годувати дитину? (бо груди вона не бере а суміші немає) (дитина маловісна 1850 грам)) Відповів: (дослівно) - как чем? Борщ, холодец, голубци... Штатний психолог там лише для галочки, санітарка, що прибирала палати, вислухала, підтримала, приголубила краще ніж намагалась це зробити психолог, яка приходила для галочки. За 5 днів перебування в пологовому, так ніхто і не допоміг владнати лактацію, благо в останній день лікар, що приймала пологи, зайшовши в палату до нас, сама показала як це робити. Загалом, дуже дивно, приватний пологовий, а відношення персоналу гірше, ніж у державних (зі слів знайомих). Воно і не дивно, що через деякий час, усі достойні лікарі та персонал звільнилися не лише з пологово будинку але і з клініки.
  Еще
  Многопрофильный медицинский центр
  Киев, пер. Нестеровский, 13/19с 09:00
  Отзыв. Ідеальне обслуговування, якісно, та швидко, а головне що ці спеціалісти знають що роблять, чи кажуть
  Еще
  Медицинский центр
  Вышгород, проспект Шевченко, 9с 08:00
  Отзыв. Ходила на прием с ребенком к дерматологу. Она не смогла нам поставить диагноз. Говорила-либо опоясывающий лишай, либо фолликулит. Сказала, что без анализов диагноз не поставит. Мы поехали в Киев, там врач посмеялся и поставил диагноз сразу с лечением. Не рекомендую дерматолога.
  Еще
  Медицинский центр
  г. Обухов, Каштановая улица, 13
  Лаборатория
  Киев, ул. Большая Житомирская, 14с 08:00
  Отзыв. Брали анализ на ХГЧ. Быстро и не больно. Результаты порадовали) И быстро прислали и в целом) Спасибо лаборатории и персоналу, очень трепетно отнеслись) Приятно
  Еще
  Отзывы100НовостиВсе адресаВсе цены
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно