Иммунограмма

Иммунограмма в микрорайоне Новое строение в Киеве

8
Wi-Fi
Парковка
Оплата пластиковой картой
На карте0
Клиника
Киев, ул. Предславинская, 29с 08:00
Отзыв. Отдельное спасибо Мановицкой Оксане Викторовне!
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Антоновича, 155с 08:00
Отзыв. Викликав додому лікаря з усіма признаками ГРВІ, призначив антибіотик з дозою вдвічі меньшою за потрібну (зіннат 250мл), що привело до того що тепер флора не чутлива до цього антибіотика. На 4 день прийому антибіотиків жахливо почало боліти горло. Звернувся до клініки для того щоб записатись до того ж лікаря. Були дуже здивовані що я хочу записатись до кардіолога, а не до ЛОРа. При цьому вони самі відправили до мене цього лікаря, коштувало це 600 грн. Після того як прийшов у клініку у назначений час, прочекав 20 хв, лікар розвів руками, сказав: "Я не знаю, йди до ЛОРа". ЛОР також був спантеличений попереднім діагнозом та ліками, які були призначені. Але сам нічого суттєвого не призначив, тільки знеболюючі та промивку носоглотки сольовим розчином. Ця консультація коштувала мені 340 грн. У результаті мені обійшлось це лікування більше тисячі грн (плюс антибіотики які не допомогли), а також загострення хвороб. Прийшлось звертатись в іншу клініку для того щоб це все виправити. Дуже не рекомендую дану клініку, особливо виклик лікаря додому.
Еще
Медицинский центр
Киев, Большая Васильковская улица, 55АКруглосуточно
Отзыв. Вибачте, що пишу під всевдонімом. Рівень обслуговування в моєму випадку від початку лікування і до виписки з стаціонару був на дуже високому рівні. Всі чергові лікарі, медсестри, санітарки і навіть роздатчиці випромінювали любов і турботу. Як лікар з великим досвідом можу сказати, що ви можете повнітю покластися на професіоналізм нейрохірурга Бринкача ІС. Доля дала мені можливість працювати з найкращими анестезіологами України, але загальний інтубаційний наркоз у виконанні Мад'янської НС був неперевершеним. Всім бажаю добра, одужання і хорошого досвіду, якщо прийдеться лікуватись. Але краще будьте здорові.
Еще
Медицинская группа
Киев, ул. Владимирская, 81Ас 08:00
Отзыв. Работают специалисты , сильная команда! Компитентны и всегда вежливые. За короткие сроки результаты обследования можно забрать.
Еще
Клиника малоинвазивной хирургии
Киев, Жилянская, 120Бс 08:00
Отзыв. Огромное спасибо Кравцову Денису Игоревичу за проведение операции по удалению желчного пузыря. Вы врач от Бога !Профессиолизм, доброжелательность, порядочность, высочайший класс обслуживания персоналом клиники. Всем рекомендуем!
Еще
Лаборатория
Киев, ул. Большая Васильковская, 136с 07:00
Отзыв. Быстрое и качественное обслуживание. Цены умеренные.
Еще
Лаборатория
Киев, ул. Жилянская, 74с 08:00
Отзыв. Очень радует что работают в воскресенье и отправляют результаты в тот же день! Для контроля приема препаратов это очень важно для меня, поэтому хожу сюда регулярно. А найти лабораторию которая отсылает результаты в воскресенье очень не просто!
Еще
Клиника иммунологии и аллергологии
Киев, ул. Тверская, 2с 08:00
Отзыв. Сдавала аллергопробы. Осталась очень довольна. Лучше не много заранее приходить, что б заполнить анкету. Приняли во время по записи. Персонала квалифицированный
Еще
20 отзывов
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано