Иммунограмма

Иммунограмма в районе Центр в Киеве

20
Wi-Fi
Парковка
Оплата пластиковой картой
На карте0
Клиника
Киев, ул. Глубочицкая, 40хдо 21:00
Отзыв. Звертався в клініку з хронічним тонзилітом і дуже запущеним горлом (три місяці не проходило запалення). Дуже задоволений консультацією та роботою лікаря Сергія Олександровича. На відміну від попередніх курсів лікування в інших поліклініках, ефект від лікування був швидким і відчутним. Ціна також прийнятна, тож в мене жодних нарікань не залишилось. Єдине зауваження: опівдні в клініці багато людей, напевно краще записуватись на вечір.
Еще
Клиника
Киев, ул. Павловская, 26/41до 21:00
Отзыв. Хочу відзначити гінеколога цієї клініки - Мановицьку Оксану Вікторівну. Справді кваліфікований та доброзичливий лікар, дуже мені допомогла.
Еще
Клиника
Киев, ул. Предславинская, 29до 21:00
Отзыв. Дякую дерматологу Андрійчук В.Б. за ефективне лікування!
Еще
Киев, ул. Владимира Винниченка, 9адо 17:00
Медицинский центр, занимающийся научной и лечебной деятельностью в области гинекологии, урологии, сексологии, андрологии
Отзыв. Хотілося б висловити величезну подяку Лисенку Миколі Миколайовичу! Це висококваліфіко ваний фахівець зі значним досвідом роботи, з доброю душею і гарним почуттям гумору. Працює в Українському інституті сексології й андрології під керівництвом Генерального директора, доктора медичних наук, професора Ігоря Івановича Горпинченка. В інституті підібрано професійний колектив медичного персоналу, який вирішує всі поставлені перед ними завдання. Я звернувся до Миколи Миколайовича з проблемою аденоми простати. За показниками прийшлось робити операцію – фотоселективна вапоризація простати «зелений лазер». Підготовка до операції й сама операція були такими, що мені не довелося хвилюватися. Я просто був впевнений, що все пройде на відмінно. Аденома була величезна, але завдяки золотим рукам лікаря операція пройшла дуже успішно. Микола Миколайович з добротою і повагою ставиться до своїх пацієнтів.
Еще
Лаборатория
Киев, ул. Большая Житомирская, 14до 17:00
Отзыв. Быстро и качественно обслужили. Все супер. Рекомендую
Еще
Клиника семейной медицины
Киев, Старонаводницкая, 13до 21:00
Отзыв. Хороша клініка, лікарі - професіонали. Була декілька разів в окуліста (Гавриляк І.В.) - чудовий підхід до пацієнтів, уважний та старанний лікар, пославила правильний діангноз, відповідно, лікування допомоголо. Також відвідувала інших лікарів, результатом задоволена. Мінуси - на рецепції працюють не професінали. Це ж обличчя клініки, вони повинні бути віччливі та посміхатися, розмовляти мовою клієнта. Цього, на жаль, жодного разу не спостерігалось.
Еще
Медицинский центр
Киев, ул. Пимоненко, 10Адо 20:00
Отзыв. Сучасна клініка. Рекомендую.
Еще
Медицинская группа
Киев, ул. Владимирская, 81Адо 21:00
Отзыв. Работают специалисты , сильная команда! Компитентны и всегда вежливые. За короткие сроки результаты обследования можно забрать.
Еще
Медико-диагностический центр
Киев, Николая Пимоненко, 10Адо 20:00
Отзыв. Пользуюсь услугами клиники 7 лет, всегда качественное обслуживание и точные диагнозы.
Еще
Клиника малоинвазивной хирургии
Киев, Жилянская, 120Бдо 20:00
Отзыв. Огромное спасибо Кравцову Денису Игоревичу за проведение операции по удалению желчного пузыря. Вы врач от Бога !Профессиолизм, доброжелательность, порядочность, высочайший класс обслуживания персоналом клиники. Всем рекомендуем!
Еще
Все фильтры
Время работы
Не выбрано
Метро
Не выбрано
Район
Не выбрано
Микрорайон
Не выбрано